Van geavanceerde make-up tot high tech huidverzorging en behandelingen

08:15 - 04:57
luistertijd 08:15 - leestijd 04:57

Elk jaar is het weer een feest voor beauty lovers: de Dutch Beauty Awards, waar de meest veelbelovende nieuwe beautyproducten en salonbehandelingen in Nederland in de schijnwerpers worden gezet. Dit jaar laat distributeur Care Cosmetics zich van haar meest innovatieve kant zien met maar liefst dertien spraakmakende inzendingen. Van revolutionaire mascara tot high-tech huidverzorging. Een overzicht!

De Vamp! Lash Extender van PUPA Milano

De Vamp! Lash Extender van PUPA Milano is niet zomaar een mascara; het is een gamechanger voor iedereen die droomt van wimpers met driedimensionale lift. Dankzij een innovatieve mix van wassen en filmvormende bestanddelen krijgen wimpers niet alleen volume, maar ook indrukwekkende lengte en definitie. 

De speciale conische borstel vangt zelfs de kortste wimperhaartjes en tilt ze moeiteloos op. Met een diepzwarte pigmentatie en een formule verrijkt met ricinusolie voor extra verzorging, blijft deze mascara de hele dag perfect zitten zonder te smudgen.

Bronze Stick van Artdeco

Voor een moeiteloze, zongekuste look introduceert Artdeco de Bronze Stick. Deze compacte crème bronzer is perfect voor iedereen die snel een warme gloed wil zonder uren in de zon door te brengen. De romige formule versmelt met de huid en laat zich gemakkelijk blenden tot een natuurlijke, opbouwbare tint. Met het handige stickformaat is dit het ultieme beautyproduct voor onderweg – een zomerse teint was nog nooit zo simpel. Je neemt hem makkelijk mee in je tas.

Pupa Man Skincare 

Pupa Milano introduceert een innovatieve mannenlijn die huidverzorging eenvoudig en effectief maakt. De 3-in-1 reinigings- en scheergel zuivert niet alleen de huid, maar geeft ook een perfect glad scheerresultaat zonder irritatie. De ooggel met verkoelende applicator vermindert tekenen van vermoeidheid. De hydraterende gezichtscrème versterkt de huidbarrière en geeft een fris gevoel, zonder de huid te laten glimmen. De texturen zijn licht, en trekken snel in. Het is Pupa’s innovatie zonder overbodige complexiteit. 

BeautyLash Full Brow Tinting Pen

BeautyLash brengt een revolutie in wenkbrauwverzorging met de Full Brow Tinting Pen, de eerste permanente tinting pen ter wereld. Geen gedoe meer met mengen; met twee eenvoudig te gebruiken pennen breng je de kleur moeiteloos aan, die vervolgens tot wel vier weken blijft zitten. 

Je laat de activator uit pen 1 2 minuten intrekken, dan verwijderen, om vervolgens de kleur aan te brengen met pen 2 die 1 minuut intrekt. Razendsnel! De formule is smudgeproof, waterproof en vrij van PPD, waardoor ook mensen met een gevoelige huid zorgeloos kunnen genieten van prachtig gevormde wenkbrauwen.

Payot My Payot Crème en Stick Eclat

Payot pakt doffe huid aan met My Payot Crème en Stick Éclat, een krachtige combinatie van vitamine C en antioxidantrijke vruchten zoals goji, açai en granaatappel. 

Deze huidbooster geeft je teint een instant opfrisser, terwijl organisch tarwezetmeel zorgt voor een langdurig matte finish. De luchtige textuur trekt snel in, laat geen plakkerig gevoel achter en geeft de huid een subtiele parelmoerachtige glans. Wat onwijs lekker dat dit gewoon in een stick zit. Het maakt het aanbrengen zoveel makkelijker!

DermaPrime 24h Advance Crème

Injectables zo lang mogelijk uitstellen? Gebruik dan vooral de DermaPrime 24h Advance Crème. Deze vernieuwde formule combineert hoogwaardige peptiden die zenuwprikkel naar spiertjes in het gezicht onderbreken. Maar ook hyaluronzuur voor intense hydratatie en arnica montana-extract om ontstekingen te kalmeren. Alles wat je nodig hebt om huidveroudering af te remmen. De huid gaat steviger aanvoelen en fijne lijntjes worden zichtbaar verzacht. 

DermaPrime Crème Précieuse pour les Yeux 

De Crème Précieuse pour les Yeux van DermaPrime richt zich specifiek op de gevoelige huid rond de ogen. Met een krachtige mix van Tetrapeptide-7, shea butter en rijstkiemolie helpt deze crème donkere kringen, fijne lijntjes en rimpels te verminderen. De rijke formule voedt, kalmeert en beschermt, waardoor de oogopslag zichtbaar jonger en frisser oogt.

Pascaud’s Sun Guard Stick High Eco 40

Pascaud’s Sun Guard Stick High Eco 40 is ook echt een paradepaardje. Dankzij de stick is de UV-bescherming zo makkelijk aan te brengen. Bovendien is er heel goed nagedacht over de formulering. Het  is gemaakt op basis van het veilige en zeer goed werkzame zinkoxide. Verder heeft de formule verkoelende en ontstekingsremmende eigenschappen. Het product ‘coral safe’, wat betekent dat het geen schadelijke effecten heeft op het onderwaterleven – een bewuste keuze voor zowel huid als milieu. Wij zijn groot fan!

Pascaud Cleansing Foam

Voor een snelle en effectieve reiniging introduceert Pascaud een luxe all-in-one reinigingsschuim. Deze romige foam is geschikt voor zowel gezicht als lichaam en combineert hydraterende aloë vera, verzorgende arganolie en een milde, reinigende werkstof uit kokos. Irritatie is dus echt uitgesloten, dankzij de milde reinigingsstof. De huid voelt na gebruik schoon, zacht en comfortabel aan, zonder trekkerig gevoel.

Sabrina Carpenter Sweet Tooth gourmand parfum

Liefhebbers van gourmand geuren kunnen hun hart ophalen met Sabrina Carpenter’s Sweet Tooth-collectie. Van de originele chocolade- en karamelnotities tot de luxueuze Cherry Baby-variant met kersen en pioenbloesem: elke geur is speels, verleidelijk en onweerstaanbaar. De flacons in de vorm van een chocoladereep maken het een echte eyecatcher in elke parfumcollectie. Yummie! En wat een leuke cadeau!

Guinot Baume Eye Summum

Guinot brengt met de Baume Eye Summum een krachtige oogverzorging die tekenen van vermoeidheid en huidveroudering bestrijdt. Met een innovatieve mix van maar liefst 56 actieve ingrediënten + ultrafillerbolletjes lift, verzacht en hydrateert deze balm de oogcontour, waardoor donkere kringen en wallen verminderen en de huid stralender oogt. Zo!

MEGAN facial by Skeyndor

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Monique Lindeboom (@beautyjournaal_daily)

MEGAN is een geavanceerde gezichtsbehandeling die de huid zichtbaar verstevigt en verjongt zonder injectables. Hoogfrequente stroom stimuleert de celactiviteit en geeft een liftend effect. 

Hydro-Dermaboost combineert stroom en rood LED-licht om werkzame stoffen dieper in de huid te sluizen. Meso-Dermaboost opent tijdelijk microkanaaltjes, zodat actieve ingrediënten optimaal worden opgenomen. 

Drone-technologie zorgt ervoor dat deze stoffen precies op de juiste plek in de huid terechtkomen. Dit resulteert in een stevigere, gladdere en beter gehydrateerde huid. De behandeling is volledig geautomatiseerd en ontspannend. MEGAN is dé keuze voor high-tech huidverjonging met direct zichtbare resultaten!

Wil je meer weten? Make-upartist Lydia le Loux heeft voor BeautyJournaal de behandeling al eens mogen ondergaan. Je leest haar review hier.  

Guinot de Visable Age Reverse (VAR)

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Monique Lindeboom (@beautyjournaal_daily)

De Visible Age Reverse (VAR) behandeling van Guinot biedt een innovatieve manier om de huid te verjongen zonder naaldjes of radiofrequentie. Warmte en vibratie stimuleren de doorbloeding en verbeteren de opname van werkzame stoffen. 

Het Age Influx concentraat geeft de huid een energieboost en versnelt de celvernieuwing. De Vibrolissante elektrode verzacht rimpels en ontspant mimische spieren voor een gladdere huid.

 De Vibrodermie elektrode werkt dieper in de huid en helpt rimpels van binnenuit op te vullen. Dit zorgt voor een stevigere, gehydrateerde en zichtbaar vollere huid met een frisse glow. De resultaten zijn direct merkbaar en houden dagenlang aan. Perfect voor wie in korte tijd maximale huidverbetering wil ervaren! En dat deed Monique dus! Lees hier haar uitgebreide review over de  behandeling.

Met deze 13 innovatieve producten en behandelingen heeft Care Cosmetics een indrukwekkende inzending voor de Dutch Beauty Awards. Of het nu gaat om make-up, huidverzorging of high-tech beautyoplossingen, elk product en elke behandeling belooft een unieke ervaring. Welke producten de uiteindelijke prijzen in de wacht slepen, blijft nog even spannend. We houden je op de hoogte. De awarduitreiking is op 19 mei aanstaande. 

Lees ook